Kim jest Dawid?

To młody pietnastoletni “motocrossowiec” Mistrz Polski 2020 2 vice Mistrz Polski 2019 i vice mistrz Polski 2018 w klasie 65cm. Vice Mistrz Polski w klasie 85cc 2021r. Pochodzi z północy Polski i jest doskonałym przykładem na to, jak marzenia się spełniają, a ciężka praca się opłaca. Ma wielką pozytywną energię. Jego kariera rozpoczęła się siedem lat temu (w klasie 50cm). W tym czasie Dawid przekroczył granicę między jazdą dla zabawy, a jazdą w poważnych wyścigach. Dawid trenuje pod okiem Niemieckiego trenera byłego zawodnika MXGP UWE Carstens .

 

Dawid z Uwe mają bardzo dobry kontakt świetnie się dogadują, a co za tym idzie łatwiej im osiągać wyznaczone cele. Dawid jest bardzo ambitny ,wiec stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Brał udział w Mistrzostwach Świata Juniorów we Włoszech (Pietramurata) i był to najważniejszy wyścig w jego młodym życiu. Jeśli jesteś gdzieś na padoku i widzisz pędzącego małego chłopca z długimi, blond włosami, to musi to być Dawid.

 

Jest bardzo charakterystycznym, zawsze uśmiechniętym MX-owym chłopcem. Dowodem na to jest coraz liczniejsza grupa , która kibicuje Dawidowi i jest na każdych zawodach. Dbamy także o jego wizerunek w social mediach . Dawid dociera co coraz liczniejszej grupy odbiorców , co skutkuje tym , że współpracujemy z takimi firmami jak SCOOT, Shoei , a w przyszłym sezonie dołączy do nas Diverse , i Dawid wystartuje w barwach DEXT (Diverse Extremeteam) .